SOLLINER® tainuostabuspuikusšaunus100% saulės katamaranas

Image

APIE SOLLINER®

Image
Image
Pramoginis katamaranas SOLLINER® puikiai tinka mėgstantiems vandens pramogas! Šiuolaikinis dizainas, aukšta kokybė ir naujos aplinkai nekenkiančios technologijos nustebins savo išskirtinumu ir paliks malonų įspūdį reiso metu. SOLLINER® katamaranas yra visiškai saugus aplinkai ir gamtai, nereikalauja daug lėšų skirti priežiūrai, nebrangus eksploatavime ir paprastas valdyme!
Image

SOLLINER® katamaranas yra beveik 6,5 m ilgio ir komfortiškai sutalpina iki 10 asmenų. Reiso metu, svečiai gali patogiai įsikurti ant įrengtų minkštų sofų, galinio suolo ar gulto ir mėgautis aplinkos vaizdais. Taip pat, Jūsų patogumui, kabinoje įrengtas nedidelis staliukas. SOLLINER® katamaranas veikia tyliai, lyginant su kitomis motorinėmis vandens transporto priemonėmis, todėl galima be jokių trikdžių mėgautis bendravimu su kolegomis ir draugais.

Image
Image
Image

SOLLINER® katamaranai įrengti su patogia stogo danga, saugančia denį. Katamarano stogas turi keturias saulės baterijų plokštes, kurios teikia reikalingą energiją. Saulėtomis dienomis galima naudotis 100% baterijų energija. Debesuotomis dienomis gėlinės baterijos gali būti eksploatuojamos iki 18 valandų po įkrovimo. Likusios energijos kiekis yra matomas valdymo skydelyje. Taip pat, SOLLINER® katamaranai turi 5HP elektrinį variklį, leidžiantį mėgautis tyliu ir komfortišku pasiplaukiojimu. Katamaranai gali plaukti iki 12km/val greičiu, didesniu, nei kiti šios klasės katamaranai. Katamaranai aplinkai nekenkia išmetamosiomis dujomis, dūmais ar triukšmu ir puikiai tinka bet kokiems pramoginiams reisams įlankose, upėse, ežeruose ir net nacionalinių saugomų parkų vandens telkiniuose.

Image
SOLLINER® katamaranų aerodinaminis korpusas pagamintas vakuuminės infuzijos būdu, naudojant aukštos kokybės epoksidinę dervą. SOLLINER® detalės pagamintos iš lengvų ir patvarių medžiagų, todėl katamaranai yra stabilūs ir saugūs. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti katamarano galimybes ir mėgautis komfortišku reisu. SOLLINER®  katamaranų aerodinaminis korpusas pagamintas vakuuminės infuzijos būdu, naudojant aukštos kokybės epoksidinę dervą. SOLLINER® detalės pagamintos iš lengvų ir patvarių medžiagų, todėl katamaranai yra stabilūs ir saugūs. Tai leidžia maksimaliai išnaudoti katamarano galimybes ir mėgautis komfortišku reisu.
Image

GALERIJA

Image

APIE MUS

Esame įgalioti SOLLINER®atstovai – dileriai.
Mūsų kompanijos kredo: aistra tausojant aplinką,
šiuolaikinės technologijos ir meilė jachtoms.

KONTAKTAI

UAB BELEKS

Karaimų g.29, Trakai, Lietuva
www.solliner.lt
info@sollinerboats.eu
+370 612 33041
+370 698 22951